Eskapadowcy.pl
Search:

Majówka w polskim klimacie na austriackim lodowcu!
Majówka w polskim klimacie na austriackim lodowcu!

Na tyrolskim lodowcu Hintertux w maju nie brakuje słońca, śniegu i Polaków, którzy bardziej cenią sobie aktywny wypoczynek na stoku narciarskim od wylegiwania się na gorących plażach. W tym czasie rusza kolejna edycja polskiej majówki na lodowcu Hintertux, czyli ?The Polish Pow(d)er Week in Hintertux?. Koncerty gwiazd polskiej sceny muzycznej, imprezy do białego rana i wiele innych atrakcji już od 30 kwietnia do 7 maja na skąpanych w słońcu stokach lodowca!

W maju na stokach austriackiego lodowca Hintertux pojawią się ci Polacy, którzy wiosną chcieliby jeszcze skorzystać z uroków zimy? a wszystko za sprawą jedenastej edycji imprezy "The Polish Pow(d)er Week in Hintertux". W trakcie tegorocznej majówki przez sześć dni będzie można bezpłatnie testować sprzęt zimowy na sezon 2011/2012, poznawać stoki lodowca w trakcie skiguidingu z wykwalifikowanymi instruktorami i wystartować w "Zawodach o Puchar Świstaka". A poza tym coś w bardziej wiosennym klimacie, czyli Nordic Walking.

Jak przystało na "The Polish Pow(d)er Week in Hintertux", nie zabraknie też wieczornego "menu": ogniska, polskich imprez i tego, na co wszyscy czekają z największą niecierpliwością, czyli koncertów... W tej edycji organizatorzy majówki, czyli portal Zillertalinfo.pl, zarząd regionu Tux-Finkenberg i Zarząd Kolei Linowych Zillertaler Gletscherbahnen, postawili na polski rock. Chyba nie trzeba nikogo przekonywać o tym, że szykują się koncerty pełne energii i emocji, skoro na kameralnej scenie w tyrolskiej knajpce Kleine Tenne pojawią się takie gwiazdy jak Małgorzata Ostrowska, Golden Life i Cree!

Wiosną w Tyrolu bardzo dobre warunki do szusowania na nartach panują głównie w regionach położonych powyżej 3.000 m n.p.m. - to jeden z podstawowych powodów, dla których polska majówka odbywa się właśnie na lodowcu Hintertux. O tej porze nie ma trzaskających mrozów, bo do późnych godzin popołudniowych słońce świeci wysoko na niebie, a jednocześnie warunki na stokach są idealne? tak więc to świetna okazja do tego, żeby narciarski urlop wykorzystać w stu procentach.

Więcej informacji na temat programu imprezy: http://www.zillertalinfo.eu/pl/imprezy/najblizsza_impreza/

Agnieszka Kukuła
ZILLERTALINFO
ul. Szaniawskiego 23
30-405 Kraków
tel.: +48 12 266 74 12
mail:
agnieszka.kukula@tyrolinfo.pl
skype:
tyrolinfo_press

Views: 3928 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS