Eskapadowcy.pl
Search:

16 i 17 kwietnia 2011 r. już po raz trzeci odbędzie się w Gdańsku akcja "Rozsmakuj się w Gdańsku"
16 i 17 kwietnia 2011 r. już po raz trzeci odbędzie się w Gdańsku akcja "Rozsmakuj się w Gdańsku"

16 i 17 kwietnia 2011 r. już po raz trzeci odbędzie się w Gdańsku akcja
"Rozsmakuj się w Gdańsku - weekend za pół ceny"!

Gdańscy restauratorzy ponownie zapraszają na wiosenne ucztowanie w swoich lokalach. Ceny na wybrane specjały kuchni w restauracjach, kawiarenkach i klubach zostaną obniżone o połowę. Niższe kwoty za nocleg zaoferują wybrane obiekty noclegowe. Przedsięwzięcie wzbogacone zostanie ofertą kulturalną. W swoje progi zaprasza Państwowa Opera Bałtycka oraz muzea. O połowę taniej dostępne będą bilety wstępu do Centralnego Muzeum Morskiego, Muzeum Historycznego Miasta Gdańska, Muzeum Archeologicznego, Strefy Historycznej Wolne Miasto Gdańsk, na wystawę "Energia, Niebo i Słońce" w Centrum Hewelianum oraz na wystawę "Drogi do Wolności".

Dodatkową atrakcję przygotował Zakład Komunikacji Miejskiej. Przejażdżka zabytkowym tramwajem 102 Na na trasie: pętla tramwajowa na Zaspie - Centrum, będzie dostępna za połowę ceny.

Z zachęcającą propozycją cenową wystąpiło również SPA oraz klub bilardowy.

Na aktywnych uczestników akcji czekają też ciekawe nagrody. Makro zorganizowało konkurs "Korona Smakosza". Nagrody w nim będą mogli wygrać zarówno klienci, jak i restauratorzy. Zadaniem klientów będzie wykazanie się jak największą kreatywnością przy wypełnianiu kuponu konkursowego, a zwycięstwo restauracji zapewni jak największa liczba pozytywnych głosów.

Dwie poprzednie edycje, które odbyły się w 2010 r. cieszyły się dużym powodzeniem. Ponieważ zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania, przed lokalami ustawiały się długie kolejki. Celem usprawnienia akcji powstał regulamin. Oferta za pół ceny obowiązywać będzie na wybrane pozycje z karty menu, nie będzie możliwości rezerwacji stolików.

Źródło: http://www.gdansk.pl/rozsmakujsie

Views: 3793 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS