Eskapadowcy.pl
Search:

Beskidzka 5 w Opolu
Beskidzka 5 w Opolu

26 maja Beskidy gościły w Opolu. Wizyta była dwutorowa, gdyż tego samego dnia w Młodzieżowym Domu Kultury odbyło się "Spotkanie z Beskidzką 5" oraz w Centrum Handlowym Solaris otwarto wystawę zdjęć z Beskidami, a także stoisko z materiałami promującymi Beskidzką 5.

Podczas "Spotkania z Beskidzką 5" zaproszeni goście wysłuchali prelekcji o miejscowościach Beskidzkiej 5, obejrzeli filmy i slajdy, które je promują. Rozdano również sporo materiałów informacyjnych o: Brennej, Istebnej, Szczyrku, Ustroniu i Wiśle. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem, a uczestnicy z wielką radością robili sobie zdjęcia w stroju góralskim. Po imprezie zaproszono organizatorów Spotkania do siedziby Opolskiego Radia Plus, gdzie nagrano audycję zawierającą informacje na temat dziedzictwa kulturowego, tradycji i atrakcji turystycznych z terenu Beskidzkiej 5. Dziennikarzom tak spodobał się ten region Beskidów, że obiecali przyjazd do Beskidzkiej 5, by na miejscu sporządzić materiał do obszernej audycji.

Promocja Beskidzkiej 5 w Centrum Handlowym Solaris była sporym zaskoczeniem dla mieszkańców Opola. W pięknym nowoczesnym budynku rozstawiono długi szereg sztalug, na których eksponowano zdjęcia z Beskidów, Ogólnopolską Akcję "Poznaj Beskidy", a także zdjęcia zapraszające do odwiedzenia Beskidzkiej 5. Kierownictwo Solarisa przygotowało specjalne miejsce, gdzie przewodnik beskidzki i przedstawiciel Ogólnopolskiej Akcji "Poznaj Beskidy" w stroju góralskim rozdawali materiały promujące Beskidzką 5 oraz prowadzili rozmowy z wieloma mieszkańcami Opola na temat turystyki beskidzkiej. Wystawa będzie eksponowana przez 2 tygodnie, dzięki czemu tysiące Opolan zapoznają się z walorami turystyki beskidzkiej, w tym z ofertą turystyczną Beskidzkiej 5.

Kolejne "Spotkanie z Beskidzką 5" zaplanowane jest w miesiącu czerwcu w Krakowie.

fot. Katarzyna Krause
Views: 3956 views   
All Articles
Useful Information  (41)
Local and World News  (12)
Events  (56)
Press  (21)
Other  (25)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS