Eskapadowcy.pl
Search:

domek letniskowy j powidzkie
Created: 8 years ago
:
Giewartów

Miło nam zaprosić Państwa na wypoczynek do naszego domu całorocznego znajdującego się w małej miejscowości Giewartów.Cena za domek 280 zł za dobe oraz opłata za energię elektryczną z odczytu licznika.Przy podpisaniu umowy pobieramy kaucje w wysokośći 500 zł.
Giewartów to wieś w położona w województwie wielkopolskim, w powiecie słupeckim, w gminie Ostrowite.
Giewartów, ze względu na swe położenie nad brzegiem Jeziora Powidzkiego, jest popularnym ośrodkiem wczasowym dla plażowiczów, żeglarzy oraz miłośników nurkowania i wędkowania.
Domek położony jest od jeziora zaledwie 50 metrów. Posiada prywatną plażę z pomostem i piaszczystym dnem. Jest możliwość wypożyczenia łódki, rowerku wodnego oraz kajaka.
Dom całoroczny jest idealny na całoroczny wypoczynek dla całej rodziny. Posiada 5 wygodnych sypialń z pościelami i może przebywać do 8 osób. Dom posiada kuchnie z całym niezbędnym wyposażeniem czyli piec, lodówkę, mikrofalówkę, zastawę stołową itp.. Przestronna jadalnię z pięknym drewnianym stołem, który pomieści całą rodzinę i znajomych, murowany kominek, którym można ogrzać cały domek w chłodniejsze dni ponieważ jest podłączony pod centralne ogrzewanie oraz znajduje się telewizor.. Łazienka z WC znajdują się na parterze.Do pokoi sypialnych trzeba pokonać kilka stopni.Pokoje są 2 osobowe.
Domek posiada taras z którego można przejść na front domu. Przy tarasie znajduję się murowany grill oraz huśtawka.
Wynajmujemy w sezonie letnim oraz pozo sezonem, Sylwester, Wielkanoc Majówka oraz inne okoliczność.Idealne miejsce dla wędkarz ,czysta woda,dobrze zarybione jezioro.
Do centrum wsi jest zaledwie 1 km. Znajdują się tam sklepy spożywcze, sklep przemysłowo odzieżowy, restauracja i bar, smażalnia rybna w której można wykupić zezwolenie na połów ryb ( gospodarstwo rybackie), można wędkować zimą na zamarzniętym jeziorze, zabytkowy kościół . Przy wjeździe do Giewartowa od strony Słupcy można wstąpić do wędzarni ryb w której można kupić rybę, którą się złowiło na tamtejszym stawie hodowlanym.
Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine
  • RSS