Eskapadowcy.pl
Search:
Panoramic view of Warsaw from the Palace of Culture? What else is worth seeing in the capital city? What are your favourite places in these regions of the country?
Total posts: 4
Joined: 10 years ago
Posted 12:00 2011-10-24

Rozpoczynam długi wątek który prawdopodobnie uaktywni się dopiero za jakieś 2 miesiące.

Jakie są za i przeciw sylwestra w Warszawie VS. Sylwestra na Wyjeździe?

Total posts: 1
Joined: 10 years ago
Posted 23:34 2011-12-18
Cześć!

Postanowiliśmy uderzyć w inny wymiar spędzania sylwestrowej nocy. Ludzie nie dostrzegają wielu dobrych rzeczy, które ich spotykają. Tęsknią za jakimś wyobrażeniem i żyją oczekiwaniami, podczas gdy życie przecieka im przez palce. W związku z tym postanowiliśmy razem z kolegą skupić się na przyjemnych doznaniach i życiu chwilą. Bez zastanawiania się nad przeszłością kreujemy moment tu i teraz, ponieważ nie ma w życiu niczego stałego. Jedyną stałą rzeczą jest zmiana daty! ;) Pozwólmy ponieść się emocjom, popuśćmy wodze wyobraźni bez prób okiełznania żywiołu. Żywioł to my! Dlatego propozycja spędzenia tej jedynej, wymarzonej nocy sylwestrowej kierujemy do plci pięknej wyznającej w/w wartości. W szampańskim skrócie, z nutką humoru tak oto określamy samych siebie:
„Jest nas dwóch. Hetero singli, ex- studentów, podróżnicza tu, a tam techniczna natura. Zabawni do przesady, aktywni bez przesady... ;)”.
Piszemy z centrum kraju i nieobca nam cała Polska. Wysocy, 28-letni, tzw. „atrakcyjni“ i chętni do zabawy do białego rana (w grę wchodzą: Mazury, góry, chmurka lub clubbing bez żadnych podtekstów erotycznych).

Przemek & Krzysiek (bo ten Sylwester z założenia miał być super ciekawy i takim go uczynimy!) Czekam na odzew niewiast z planety Ziemia ;)(:
Total posts: 7
Joined: 10 years ago
Posted 14:08 2011-12-19
Warszawa jest fajnym miejscem na Sylwestra, chociaż mnie marzy się jakaś daleka wycieczka, ponieważ nie ma sensu spędzać urlopu w mieście, kiedy za oknem tak zimno i szaro. Najchęgniej wybrałabym się za granicę nad ciepłe morze, wiem, że całkiem dobrą cenę mają obecnie różne wyjazdy zagraniczne allinclusive.com.pl ma całkiem fajna ofertę wyjazdów w dobrych cenach, dlatego często tę stronkę odwiedzam.
Total posts: 3
Joined: 8 years ago
Posted 12:48 2013-11-22

Mnie jakoś nie ciągnie do ciepłych krajów. Razem z żoną zdecydowaliśmy się na sylwka w Warszawie. Mamy dość siedzenia w domu:) Udało nam się zarezerwować niedrogi hotel na http://www.hotelatos.pl/ i razem ze znajomymi bawimy się w tym roku bez dzieci:)

Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 15:09 2014-01-20

Na szczęście w tym roku nie było mrozu, więc noc sylwestrową można było spędzić na mieście, jednak wypady w góry czy w cieplejsze miejsca to również fajny pomysł :) W szczególności jeśli tak jak my uwielbiacie jeździć na nartach, ale brakuje Wam czasu na tygodniowe wyjazdy.

Total posts: 7
Joined: 6 years ago
Posted 21:00 2015-10-16

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:) Jeśli tak, zapraszam do udziału www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15

Total posts: 6
Joined: 5 years ago
Posted 11:41 2016-10-18

Ja bym nie chciała spędzić Sylwestra w Warszawie. Wolałabym wyjechać, najlepiej w góry. Ale pewnie znów ten dzień przeleci przez palce i zanim się coś uda zorganizować będzie już nowy rok.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine