Eskapadowcy.pl
Search:
Panoramic view of Warsaw from the Palace of Culture? What else is worth seeing in the capital city? What are your favourite places in these regions of the country?
Total posts: 6
Joined: 9 years ago
Posted 10:53 2013-07-16

Jeżeli szukacie ciekawego miejsca na wakacje z dziećmi w centralnej Polsce polecam Hotel Podklasztorze w Sulejowie. Zabytkowy obiekt położony w XII w. Opactwie Cystersów w malowniczej dolinie Pilicy jest doskonale przystosowany do pobytu z dziećmi. Na terenie obiektu znajdują się liczne sale zabaw i inne udogodnienia dzięki którym Hotel otrzymał wyróżnienia "Hotel przyjazny rodzinie" oraz "Gufik - objekty przyjazne dzieciom". W ofercie rodzinnych wakacji "W poszukiwaniu zaginionego skarbu" znajdują się rodzinne lekcje historii, spływy kajakowe, poszukiwanie ukrytego skarbu cystersów oraz bogaty program animacyjny dla dzieci. Dla starszych odwiedzających polecamy bogatą ofertę zabiegów SPA. Więcej informacji na stronie hotelu:

Hotel Podklasztorze

http://www.hotelpodklasztorze.pl

Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 13:13 2013-10-11

Cała centralna Polska na wyciągnięcie ręki

Total posts: 4
Joined: 11 years ago
Posted 18:31 2013-11-11

W centralnej Polsce na północy ziemi świętokrzyskiej w powiecie koneckim jest fajne miejsce na wakacje z dziećmi - Sielpia Wielka (nad zalewem Sielpińskim). Bogata baza noclegowa i gastronomiczna. Miejsce chętnie odwiedzane przez turystów nawet z odległych regionów kraju. Podczas miesięcy letnich w miejscowości Sielpia wypoczywa kilka tysięcy turystów.

Zalew w Sielpi

Total posts: 3
Joined: 8 years ago
Posted 12:55 2013-11-22

Mi bardzo podoba się w samej stolicy:) Wygląd hotelu nie ma dla mnie znaczenia byle był na poziomie i mieli dobre jedzenie:) Na sylwestra wybieramy się do hotelu Atos, znalazłem go kiedyś przypadkiem na http://www.hotelatos.pl/ i od tamtej pory co jakiś czas w nim nocujemy:)

Total posts: 3
Joined: 8 years ago
Posted 21:18 2013-12-04

Sama stolica jest spoko, chociaż jest wiele ciekawszych miejsc na naszych ziemiach! :)

Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 14:35 2014-01-20

W Polsce w ogóle jest mnóstwo miejsc, które warto zobaczyć. Mamy przepiękne miasta, Kraków czy Wrocław, a sama Warszawa, choć nie zachwyca architekturą, również ma dużo do zaoferowania. Warto jednak mieć kogoś, kto Was oprowadzi, pokaże. Z taką osobą każde miasto nabiera zupełnie innego charakteru :)

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 22:56 2014-07-30

Stolica Polski. Miasto o dwóch twarzach. Piękne, historyczne, po przejściach. Nowoczesne, wiecznie w biegu, rozwijające się. Tu mieszają się style, kultury i filozofie. Muzea, galerie, wieżowce, centra handlowe. Wszystko to czyni Warszawę niepowtarzalną i nieprzewidywalną. Warto wybrać się z przewodnikiem po szlakach turystycznych, ale też zapuścić w dzielnice, które żyją prawdziwym życiem "warsiawiaka". Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/miejscowosci/warszawa/208

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine