Eskapadowcy.pl
Search:
The Red Square in Moscow or a crazy fun on Prater in Vienna? How about romantic moments on the Charles Bridge in Praque? It is really not far from Poland.
Total posts: 12
Joined: 9 years ago
Posted 16:55 2013-05-28


Chcemy Was zaprosić na Najbardziej Klimatyczny Rejs na Chorwacji :) Z góry odpowiadamy na pytanie które najczęściej pojawia się w rozmowach - żeby wziąć udział w rejsie nie trzeba mieć żadnych uprawnień ani żadnej wiedzy o żeglarstwie. Na rejs mogą jechać również osoby mające problem w odróżnieniu samochodu od jachtu :)

Dlaczego Rejs jest wyjątkowy?? Po krótce:

· odwiedzamy najpiękniejsze miejsca Dalmacji. Szczegóły w ramowym programie imprezy.

· jest przeznaczyny tylko dla ludzi powyżej 18 roku życia.

· jest najbardziej wyluzowany (oczywiście na tyle ile tylko może być przy założeniu, że jednak jest to sport związany z żywiołem).

· jest najbardziej integracyjny z możliwych. Po rejsie będziecie znali się wszyscy, znajomości zdobyte na żaglach zazwyczaj trwają bardzo długo.

· jest to najlepsze miejsce do zdobycia nowych przyjaźni, sympatii. Impreza żeglarska w naszym wykonaniu wręcz zmusza do tego abyście się wzajemnie poznawali.

· mamy super jachty Maxusy 33 !!!. Jachty sa wygodne i bardzo przestronne. Szczegóły poniżej.

· nasze ceny są z uwagi na specyfikę firmy, sposób reklamy najbardziej przystępne na rynku.

· organizujemy również wyjazdy stacjonarne na Chorwacji dlatego doskonale znamy Chorwację jak również możemy zaofertować najtańsze przewozy autokarowe do portów rozpoczęcia!! Transport to bardzo ważny element ceny resju-trzeba przecież tam dotrzeć.

Nie sposób wrócić z Chorwacji i się w niej nie zakochać. To kraj, gdzie ludzie słyną z pogody ducha, a śródziemnomorski klimat każdy chciałby zabrać ze sobą. Wszystkich Was zapraszamy do odwiedzenia lokalnych knajpek i zapoznania się z chorwacką kuchnią. Chorwacja to również raj dla żeglarzy, setki wysepek, ciche zatoczki, spokój i ciepła przezroczysta woda sprawiają, że każdego roku przyciąga ona coraz większe rzesze miłośników żeglarstwa. Jeśli jeszcze nie pływałeś po morzu to właśnie tu, na Chorwacji, powinieneś zacząć swoją przygodę. Nie możemy tego zagwarantować ale jesteśmy przekonani, że na zawsze zakochacie się w żaglach i morzu. Wszystkich tych, którzy planują samodzielny czarter w Chorwacji zapraszamy do uczestnictwa w zorganizowanym przez nas rejsie, który będzie wstępną lekcją przed samodzielnym objęciem sterów.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 2 trasy rejsów w Dalmacji - krainie rozciągającej się od Zadaru po Korczuli i Dubrovnika. Każda trasa jest zupełnie inna dlatego prosimy zastanowić się którą trasę wybierzecie.

Terminy : 01.06.2013 - 19.10.2013

Ceny od 497 zł ( cena obejmuje pobyt i spanie na super nowoczesnym jachcie MAXUS 33, podatek VAT, usługi skipera, super zabawę i dobre towarzystwo :) )

Szczegóły:

http://ois.pl/rejsy

info@ois.pl

Tel. 022 397 67 81/82/83

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine