Eskapadowcy.pl
Search:
The Red Square in Moscow or a crazy fun on Prater in Vienna? How about romantic moments on the Charles Bridge in Praque? It is really not far from Poland.
Total posts: 5
Joined: 11 years ago
Posted 01:03 2010-08-14
Dla tych którzy oprócz turystycznych miejsc na mapie miasta chcieli by poczuć prawdziwy czeski klimat polecam noclegi w dzielnicy Żiżkov. Ja mieszkałem w hotelu *** Aron na ulicy Zerotinovej 39. Z całą pewnością polecam Wam to miejsce. W lokalnych knajpach więcej niż turystów można spotkać tubylców wpadających po pracy na piwko i knedlicky :) Polecam lokal "u vystrelenyho oka" na ulicy u bożich bojovniku 3. Będąc na starówce nie można ominąć słynnej piwiarni U Fleku (Kremencova 11)
Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 13:39 2013-02-22

Praga to miasto, w którym kwitnie życie kulturalne :) Ilość eventów i koncertów jest ogromna! Każdy znajdzie coś dla siebie, a zagraniczne gwiazdy chętnie odwiedzają Pragę. I tak przykładowo w czerwcu możecie wybrać się na koncert Bon Jovi, a już w lipcu na Depeche Mode :) Dodatkowo Praga jest naprawdę fascynującym miastem, a liczne puby i knajpki umilą czas każdemu turyście :)

Total posts: 1
Joined: 9 years ago
Posted 18:17 2013-04-04

Witajcie,

wszystkich milosnikow podrozy zapraszamy na nasza nowa strone na facebook'u:

https://www.facebook.com/OdkryjCzechy

z gory dziekujemy za zainteresowanie.

Total posts: 1
Joined: 7 years ago
Posted 12:03 2015-02-26

Praga jest przepiękna! Niestety dość droga, ale warta swojej ceny. Chetnie bym tam wróciła. Ogólnie polecam obserwować oferty last minute, bo w przypadku Pragi taka wycieczka czasami wychodzi taniej niż samodzielne zwiedzanie. Teraz jest ciekawa oferta na www.ostatniebilety.pl . Może akurat ktoś ma w tym terminie wolne.

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 21:05 2015-09-14

Największe miasto Czech położone nad rzeką Wełtawą, w centrum kraju. Stolica Czech to jedno z najciekawszych miast Europy. W 1992 roku jego zabytki w centrum zostały zapisane na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Można tu zobaczyć m.in.: kolekcję malarstwa europejskiego, stadion Strahov, "Tańczący dom" nad Wełtawą oraz ratusz Staromiejski z popularnym zegarem astronomicznym Oroj. Polecam: www.plan4fun.pl/przewodniki/czechy/miejscowosci/praga/1391

Total posts: 4
Joined: 6 years ago
Posted 13:07 2016-04-22

Hej, a w jakich granicach cenowych są wycieczki do Pragi? od dawna noszę się z zamiarem zwiedzenia Pragi, a teraz jest idealny moment weekend majowy ;)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine