Eskapadowcy.pl
Search:
The Red Square in Moscow or a crazy fun on Prater in Vienna? How about romantic moments on the Charles Bridge in Praque? It is really not far from Poland.
Total posts: 44
Joined: 11 years ago
Posted 22:07 2011-04-27

Byliście może niedawno w Bułgarii, jakie miejsca możecie polecić? Byłam tam wieki temu i rozważam ewentualny urlop w tym roku nad Morzem Czarnym.

Total posts: 22
Joined: 11 years ago
Posted 22:55 2011-05-01
Byłem dosć dawno w Warnie. Polecam bliskie miejscowości niedaleko Warny : Albena. Złote Piaski. Warto odwiedzić klasztor Aładża Monastyr w Złotych Piaskach i Ogród Botaniczny w Bałcziku. W Warnie trzeba zajrzeć do mauzoleum Warneńczyka.
Total posts: 44
Joined: 11 years ago
Posted 23:40 2011-05-01
Chciałam jechać do Albeny, ale sporo osób odradza mi ten pomysł. Ponoć hotele tam to straszne molochy, brudna plaża i mnóstwo ludzi. No,ale gdzie ich nie ma;)
Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 13:18 2013-02-22

Z naszego doświadczenia wynika, że plaże i morze w Bułgarii nie należą do najczyściejszych niestety... Oprócz cieplejszej temperatury można, niczym nie różnią się od naszego Bałtyku :( na Twoim miejscu zastanowilibyśmy się nad Chorwacją lub nad wyborem jakiejś greckiej wysepki - mają niesamowite, bajkowe wręcz plaże :) gdybyś miała dylemat ze znalezieniem noclegu, polecamy skorzystać z naszej bazy ofert na www.edom.pl - poza opisem i zdjęciami znajdziesz tam także rekomendacje i opinie osób, które już odwiedzały dane obiekty :)

Total posts: 1
Joined: 9 years ago
Posted 09:50 2013-06-16

Ja z Bułgarii odniosłam takie samo wrażenie...morze jak Bałtyk:) chyba wolę jednak Chorwację. Pierwszy raz jak jechałam z rodzinką to noclegi załatwialiśmy przez biuro margotravel z wrocławia. Bardzo fajnie się spisali, że cały czas jeżeli jest potrzeba to korzystamy z ich usług.
A Grecja także jest godna uwagi, chociaż nie byłam na żadnej wyspie tylko na lądzie :)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine