Eskapadowcy.pl
Search:
Italian pizza, Spanish corrida and Greece with its antique culture? There is plenty of choice in his part of Europe.
[User Deleted]
Posted 16:23 2010-08-25
Wybieramy się z mężem na 5-tą rocznicę ślubu do Grecji. Czy możecie polecić nam jakiś ciekawy region, który warto odwiedzić i co można tam interesującego zobaczyć. A może któraś z greckich wysp byłaby odpowiednia na taki romantyczny wyjazd?
Total posts: 22
Joined: 11 years ago
Posted 11:29 2011-04-30
Jeżeli Grecja kontynentalna to rejon Argolidy, Ateny, Korynt, Mykeny, Kanał Koryncki, Loutraka, Przylądek Sunion. Wszystko warto zwiedzić.
Total posts: 44
Joined: 11 years ago
Posted 11:39 2011-04-30
Polecam Zakynthos - mała wyspa, pełna uroku, "ma" wszystko, co trzeba: morze,góry, skały...słynie z legowiska żółwi Caretta Caretta. No i te bajeczne - błękitne groty na północy wyspy - dech zapiera:)
Total posts: 8
Joined: 11 years ago
Posted 20:12 2011-05-03
Ola-gratuluje;)
Grecja jest piękna i bardzo gorąca za to ją lubie.
Total posts: 15
Joined: 10 years ago
Posted 11:48 2011-08-29

Użytkownik usunięty said:
Wybieramy się z mężem na 5-tą rocznicę ślubu do Grecji. Czy możecie polecić nam jakiś ciekawy region, który warto odwiedzić i co można tam interesującego zobaczyć. A może któraś z greckich wysp byłaby odpowiednia na taki romantyczny wyjazd?

A co powiesz na wyspę Kefalonia?

To zdjęcie chyba mówi samo za siebie, znajomi przytargali podobne z tegorocznej wyprawy, której oczywiście im zadroszczę :)

A na rocznicę, myślę że to jest odpowiednie miejsce: http://www.interhome.pl/polski/grecja/kefalonia+kefalonia/kefalonia/gr1700.300.1

Total posts: 7
Joined: 10 years ago
Posted 12:25 2011-09-06
Świetny pomyśl, aby uświetnić tak ważną rocznicę. Tutaj szczególnie gorąco polecam Korfu. Miejsce, z którym mam dużo fajnych wspomnieć. Tak ogólnie, jeśli chodzi o Grecję to wybór jednak jest trudny, bo ofert jest sporo, a naprawdę warto pilnować okazji. Polecam zakup wycieczki przez net, bo jest zdecydowanie taniej (jeśli nie jesteś zorientowany w temacie, sprawdź taki portal jak na przykład allinclusive, kiedyś korzystałem i faktycznie, nie mogłam narzekać). Koniecznie napisz, czy coś Cię zainteresowało i podziel się wrażeniami z podróży.
Total posts: 1
Joined: 9 years ago
Posted 10:46 2012-09-18

Witam,
Ostatnio byłem na wyspie Kreta w miejscowości Platanias. Super miasto tętniące życiem nocnym, czlowiek będąc tam nie patrzy na zegarek. Miejska ludność pozytywnie nastawiona na turystów z Polski. Mieszkałem w hotelu Geraniotis, bardzo fajny wystrój oraz modne meble. Szczerze polecam. Miła obsługa, bardzo dobre jedzenie, blisko do głównej plaży.Spokój i relaks, czego chcieć więcej:)

Total posts: 100
Joined: 10 years ago
Posted 13:50 2013-02-22

Polecamy Wam Kretę :) Z resztą, wszystkie greckie wysepki są piękne i idealnie nadają się na takie podróże :) Jak byliśmy rok temu na Krecie wynajęliśmy wspaniały domek (oferty domów i apartamentów do wynajęcia znajdziesz u nas w serwisie edom.pl), dzięki czemu uniknęliśmy zatłoczonych hoteli i cieszyliśmy się komfortem i prywatnością. Na wyspie wynajęliśmy samochód, zjeździliśmy ją wzdłuż i wszerz, dzięki uprzejmości lokalnych mieszkańców dotarliśmy w miejsca, których nie pokazałby nam zapewne żadne przewodnik :) Polecamy takie podróże, my mamy wspaniałe wspomnienia! :)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine