Eskapadowcy.pl
Search:
Visiting foreign countries - regulations. What kind of documents do you need when you cross the border? What can you take and what is prohibited?
Total posts: 2
Joined: 9 years ago
Posted 11:59 2013-01-14

Hej eskapadowcy! Jako, że nie widzę na tym forum żadnego topic o planowaniu podróży chciałabym rozpocząć wątek i zachęcam do wypowiedzi. Jeśli kochacie podróże tak jak ja proszę byśmy się wymieniali doświadczeniami. Od siebie mogę polecić portal, który zmienia się wraz z porami roku, dopasowując do oczekiwań użytkowników. To również doskonałe miejsce dla osób lubiących dzielić się swoimi wspomnieniami i doświadczeniem a jednocześnie stanowi zbiór praktycznych informacji i ciekawostek związanych z turystyką.

Total posts: 10
Joined: 9 years ago
Posted 22:14 2013-02-13

Bardzo fajny portal, faktycznie może się przydać. A jak to jest z planowaniem? Przeglądając internet zawsze wpada mi jakieś ciekawe miejsce w oko i po prostu postanawiam w nie pojechać.

Total posts: 4
Joined: 9 years ago
Posted 13:02 2013-04-14

mogę się podzielić z Wami moim doświadczeniem. W tamtym roku byłam na rejsie organizowanym przez rejsy.pl. Muszę przyznać, że organizator spisał się świetnie. Niczego nam nie zabrało. W tym roku na weekend majowy wybieram się z męże na rejs, który ma trwać 8 dni nad MORZE ŚRÓDZIEMNE - LIZBONA - SILVER SPIRIT http://www.rejsy.pl/oferta/9767/morze-srodziemne-lizbona-silver-spirit

Total posts: 10
Joined: 9 years ago
Posted 21:19 2013-05-31

Podrasowałem trochę swój sposób planowania podróży. Kupiłem sobie fajny przewodnik po Polsce i to właśnie w nim wyszukuję miejsca w najbliższej okolicy, choć nie tylko. W taki sposób zwiedziłem już trochę zabytków, o których w normalny sposób raczej bym się nie dowiedział. Polecam ten sposób wszystkim. Już nie mówiąc, że przewodnik przydaje się także podczas podróży.

Total posts: 16
Joined: 9 years ago
Posted 16:45 2013-06-06

Ja wybieram się za pracą do Kanady. Byłam w Whistler służbowo podczas olimpiady i mówię Wam to nietylko piękny kraj (chociaż trochę tam zimno). Ludziom żyje się spokojnie i pięknie. Możliwości przeogromne. Załatwiłam bilety do Kanady dla siebie i kolegi. Jedziemy pewni, że nie tylko zarobimy ale też poszalejemy na śniegu w Whistler.

Total posts: 9
Joined: 9 years ago
Posted 11:20 2013-06-11

W planowaniu wakacji pomóc może również porównywarka podróży. Wpisując wymarzoną lokalizację, otrzymujemy spis przeróżnych ofert, spełniających również inne zaznaczone kryteria.

Total posts: 24
Joined: 9 years ago
Posted 15:52 2013-07-22

faktycznie dosyć ciekawa sprawa, wszystkie oferty w jednym miejscu

Total posts: 41
Joined: 9 years ago
Posted 21:00 2015-09-14

A może chcielibyście podzielić się wrażeniami z podróży i pobytu z naszymi Czytelnikami i -- przy okazji -- wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie?:)
Jeśli tak, zapraszam do udziału www.plan4fun.pl/konkursy/2015/15

Total posts: 24
Joined: 6 years ago
Posted 09:58 2019-02-14

No własnie dla mnie najbardziej stresujące jest pakowanie. Ciągle wydaje mi się, ze czegoś nie mam. Na walizki-kabinowe.pl/karnawalowe-podroze-zmiescic-walizki-wszystkie-potrzebne-rzeczy/ jest fajnie napisane jak się spakować itp. takich artykułów jest dużo i sa bardzo pomocne, więc warto z nich skorzystać.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine