Eskapadowcy.pl
Search:
Every region has its interesting places to visit. What simply mustn’t be missed on your trip? What is worth seeing and visiting?
Total posts: 6
Joined: 9 years ago
Posted 01:39 2011-11-13

Hey, czy znacie może jakieś fajne miejsce, gdzie można byłoby pojechać na weekend i się powspinać? Jakieś skałki mnie interesują a nie mam pomysłu na miejscówkę...:)

Total posts: 12
Joined: 9 years ago
Posted 12:03 2012-03-08

Jeżeli interesują Cię skałki,to dobrym miejscem do wspinaczek jest jura Krakowsko-Częstochowska. są tam skałki na których z pewnością się sprawdzisz,sam miałem okazję się wspinać i było bardzo fajnie.

Total posts: 100
Joined: 9 years ago
Posted 13:05 2014-01-13

Polecamy również wizytę u naszych sąsiadów i Słowacki Raj. Jest się gdzie wspinać, a przy tym można nacieszyć się naprawdę niesamowitymi widokami. Jeśli jesteście nastawieni na wędrówki to również możecie odwiedzić to miejsce, bo region ten słynie ze szlaków turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych.

Total posts: 1
Joined: 7 years ago
Posted 11:07 2014-07-22

Jeżeli chodzi o stolicę to sprawdźcie to całkiem fajną ofertę znajdziemy w Hotelu Aramis na Mokotowie. Jest to chyba najtańszy hotel w Warszawie. Wprawdzie ma zaledwie 1-gwiazdkę - ale jest przyjemny.
Z tego co wiedze na ich stronie http://www.hotelaramis.pl/ to aktualne ceny noclegów zaczynają się od 85 zł.

Total posts: 41
Joined: 8 years ago
Posted 18:33 2015-07-03

Park Narodowy Słowacki Raj jest dużą atrakcją, szczególnie, że w Polsce nie ma takiej trasy. Z jednej strony nie jest ona męcząca, ponieważ nie idzie się stromo pod górę, ale z drugiej strony adrenaliny dostarczają "przeszkody". Do najbardziej popularnych i atrakcyjnych tras należą wąwóz Sucha Bele oraz przełom Hornadu. Polecam: www.plan4fun.pl/przewodniki/slowacja/atrakcje/slovensky-raj/789

Total posts: 8
Joined: 4 years ago
Posted 02:31 2017-02-26

Polecam jurę Krakowsko-Częstochowską jak kolega wyżej. Naprawdę bardzo fajnie :)

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine