Eskapadowcy.pl
Search:
Every region has its interesting places to visit. What simply mustn’t be missed on your trip? What is worth seeing and visiting?
Total posts: 2
Joined: 9 years ago
Posted 14:51 2012-10-09

Miasta bez ściemy, miejsca bez magii, ale za to z cholernie fajnymi ludźmi!
Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Wrocław, Katowice czy Kraków, to takie miejsca na mapie, które trzeba odwiedzić. Trzeba i już.
Ważne, jak to zrobisz. Masz dość gadania o magii, uroczych kawiarenkach, romantycznych uliczkach, ważnych zabytkach, bla, bla, bla... ?
Zrób to inaczej.
Bo żeby poznać miasto trzeba po nim nie chodzić, ale w nie wleźć. Zakumplować się z autochtonami, niejedną beczkę z nimi... zjeść.
Z tą właśnie myślą powstał pierwszy taki przewodnik miejski, bez turystycznej ściemy.

Przewodnik Polskalokalsa, bo o nim mowa, oprowadzi Was po nieznanych i nieodkrytych przez masę turystów miejscach, które są absolutnym ‚must see’ jeśli chodzi o wizytę w danym mieście.
Wyjątkowi mieszkańcy tych miast pokażą Wam miejsca kultowe, dzięki którym Kraków zawsze będzie dla nich miastem zajebistym, a Katowice prawdziwym undergroundem. Miejsca te, zebrane w subiektywnych przewodnikach pozwalają na nieszablonowe podejście do tematu i spojrzenie na miasto z różnych perspektyw. Autentyczność i wyjątkowość zebranych miejsc gwarantują ambitni i kreatywni mieszkańcy tych miast, będący przedstawicielami wielu środowisk społecznych i biznesowych, którzy są autorami wspominanych przewodników.
Dzięki temu każdy, niezależnie od zainteresowań i celu poszukiwań, znajdzie w nich coś dla siebie.
I tak przykładowo Krystian - projektant odzieży z Krakowa zabierze Was w miejsca, gdzie można otrzeć się o kulturę, sztukę i ładne koleżanki. Asia - blogerka z Warszawy poprowadzi Was przez kulinarny szlak stolicy, bo przecież przez żołądek do samego serca miasta. Janusz - doktorant z Wrocławia, wciągnie Was w imprezowy wir stolicy Dolnego Śląska.

Obowiązkowy punkt każdej wyprawy to pytania: "co robimy, gdzie idziemy i co warto zobaczyć?". I właśnie na potrzeby takich, bez końca maglowanych dylematów, został stworzony przewodnik Polskalokalsa.lokalo.pl
A i lokals, znudzony do obrzydzenia, codziennie udeptywaną, tą samą ścieżką - znajdzie coś alternatywnego dla siebie.


Przewodnik jest częścią serwisu noclegowego lokalo.pl, oferującego m.in. apartamenty i pokoje w atrakcyjnych cenach. Do tego gratisowo dorzucamy zajebistą atmosferę i ułańską fantazję właścicieli, którzy pokażą Wam miasta od nieco innej strony.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine