Eskapadowcy.pl
Search:
Travelling is your time to relax. Peace and quiet for some of you, crazy fun for the others. It’s just what you are looking for. Here you will find the updates on the most interesting events in your area as well as all over the world.
Total posts: 1
Joined: 9 years ago
Posted 16:39 2012-09-02

W imieniu Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich z Warszawy serdecznie zapraszam wszystkich bieszczadzkich miłośników na organizowany pod koniec września Rajd "Połoniny". Będzie to 53. edycja Rajdu odbywającego się rokrocznie od 1960 r. Rajd to kilkudniowe obozy wędrowne tzw. trasy, różniące się długością i charakterem noclegu. Przewodnicy przygotowują ok. 10 tras, w tym jedną na Ukrainie i jedną po Solinie (trasa żeglarska).

Punktem kulminacyjnym Rajdu jest ześrodkowanie, czyli spotkanie wszystkich uczestników przy wielkim ognisku. W tym roku będzie ono miało miejsce 29 września 2012 r. w Polankach koło Terki. Uczestnicy będą mogli rywalizować w różnych konkursach, zakosztować przygotowanych przez kucharza przysmaków i bawić się do późnej nocy (albo białego rana) przy dźwiękach gitar.

Rajd jest wyborną okazją do poznania niesamowitych ludzi - zafascynowanych górami, lubiących chodzenie po lesie i wyjazdy bez biura podróży. Impreza jest niekomercyjna, tworzona przez ludzi pracujących społecznie, z pasją.

Na Rajd zapraszamy wszystkich, którzy chcą chociaż na krótko odpocząć i pochodzić po górach. Wiek i górskie doświadczenie nie mają znaczenia, wystarczą wygodne buty, plecak i odrobina chęci.

Profil na Facebooku: http://www.facebook.com/rajdpoloniny

Strona www: http://www.poloniny.skpb.waw.pl

W imieniu organizatorów zapraszam!

Krzysiek

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine