Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 24
Joined: 6 years ago
Posted 16:10 2019-01-30

Czy możecie podpowiedzieć gdzie najlepiej wyjechać na narty za granicę? Chcielibysmy wyjechać z przyjaciółmi. Znalazłam fajną ofertę na silesiatravel.pl/, czy ktoś może korzystał z ich oferty i może podzielić się opinią oraz polecić gdzie na narty warto się w ogóle udać?

Total posts: 4
Joined: 3 years ago
Posted 16:23 2019-01-30

Wszelakie wyjazdy są bardzo przyjemną opcją spedzania czasu. Warto zadbac by na wyjazdach nigdy nie zabrakło nam pieniedzy. Ostatnio znalazłem taką ofertę jak limit na koncie osobistym, który jest przeznaczony na nieoczekiwane wydatki. Wiecej informacji można znalezc tutaj ic-ekspertfinansowy.pl/indywidualne/limit-koncie-osobistym/ .

Total posts: 14
Joined: 4 years ago
Posted 21:36 2019-01-30

Ja też lubię takie różne wyjazdy narciarskie , sprawdzają się zawsze pod wieloma względami. Wiele osób szuka i znajduje takie ciekawe miejsca w dobrej cenie z dobrymi trasami. Zagranicą jednak warunki pogodowe są dłuższe i czasem warto zainwestować i mieć pewny stok do zjazdu.

Total posts: 18
Joined: 3 years ago
Posted 10:48 2019-05-10

To bardzo fajny pomysł :)

Total posts: 5
Joined: 2 years ago
Posted 12:22 2019-06-14

Moja koleżanka kilka razy w roku wyjeżdża do Austrii. Pytałam sie jej kiedyś skąd udaje jej się zebrać pieniądze na takie wyjazdy. Powiedziała, że wcale nie jest tam tak drogo jak może się wydać.

Total posts: 13
Joined: 5 years ago
Posted 14:07 2019-07-15

W Polsce mamy wiele fajnych stoków narciarskich, w szczególności nowo zrobiony ośrodek narciarski w Szczyrku. Jednak jeżeli chodzi o stoki za granicą to można tu liczyć o całkiem inne warunki, długości, szerokości i bogatą infrastrukturę. Przed takim wyjazdem koniecznie zainteresujcie się ubezpieczeniem, różnie może być na nartach. Tu na pewno jakimś dodatkowym zabezpieczeniem jest karta EKUZ, na stronce https://www.bankier.pl/smart/ograniczenia-karty-ekuz-w-krajach-unii-europejskiej-uwazaj-na-haczyki opisuja jak ją załatwić i co ona wam oferuje. Nie we wszystkich krajach w Europie bezpłatna opieka medyczna wygląda tak samo.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine