Eskapadowcy.pl
Search:
Don’t know where to place your entry? Doesn’t fit any category, or tourist-related topics? Post your entry here...
Total posts: 8
Joined: 4 years ago
Posted 22:39 2019-11-13

Macie moze jakies ciekawe rozwiazania odnosnie domka kempingowego? Chodzi o niskie koszta :)

Total posts: 6
Joined: 1 year ago
Posted 19:27 2019-11-14

Szczerze to nie mam ale ciekawi mnie co napisza madrzejsze osoby...

Total posts: 2
Joined: 1 year ago
Posted 22:54 2019-11-18

Ludzie podchodzą do tematu wycieczek na dwa sposoby. Najczęściej oddają decyzje innym osobom korzystając z usług biur podróży. Ma to dość spory minus, koszta są dość wysokie. No niestety za wygode się płaci, tylko trzeba sobie zadać pytanie czy nie korzystniej wyjdzie zorganizować coś na własną rękę? Najlepiej będzie zebrać kilku dobrych znajomych i przeprowadzić poważną rozmowę na ten temat. Wyjazd w jakieś odległe miejsce zawsze kojarzy się z kosztami wynajmu jakiegoś lokum. A co powiecie na paten z wykorzystaniem kontenerów morskich przekształconych na domki kempingowe ? Szczerze powiedziawszy to sama byłam odrobinę zdziwiona jak zobaczyłam jeden na stronie - https://kontenermieszkalny.pl/domki-kempingowe-wczasowe-i-letniskowe-z-kontenerow-sposobem-na-niebanalne-wakacje,62,pl Jestem w trakcie namawiania swoich koleżanek z pracy właśnie na taką inwestycję, która zwróci się bardzo szybko :)

Total posts: 31
Joined: 2 years ago
Posted 06:44 2020-03-07

Przyznam, że dość ciekawe. Jeszcze o tym nie słyszałem. My się rozglądaliśmy za domkami całorocznymi i znaleźliśmy holenderskie www.domki-holenderskie.org/kategoria-produktu/angielskie-holenderskie/ Wybraliśmy dość pokaźnych rozmiarów z salonem i dwoma pokojami. Oczywiście jest też kuchnia i łazienka. Wszystko wyposażone, więc można się od razu wprowadzać po zakupie. Domek jest mobilny. Także jeśli kiedyś zmienimy działkę na inną, to zabieramy go ze sobą.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine