Eskapadowcy.pl
Search:
Butting goats on Poznań market square? How about Ethnographic Open-Air Museum of Miniatures in Pobiedziska? What else is a must to see in the area?
Total posts: 6
Joined: 11 years ago
Posted 23:19 2010-08-30
Zawsze bardzo interesowały mnie ciekawe i tajemnicze budowle. Do takich na pewno należy Międzyrzecki Rejon Umocniony - system bunkrów, tuneli i fortyfikacji rozciągający się na długości ok. 100km, wybudowany w latach 30-tych XX wieku. W tym roku obiecałem sobie, że w końcu wybiorę się w rejon Międzyrzecza i zobaczę te niesamowite budowle. Na oficjalnej stronie MRU można uzyskać informacje na temat udostępnionych obiektów, tras oraz cennik: www.bunkry.pl Jeśli macie więcej ciekawych informacji na temat tego miejsca, dajcie znać. Bardzo interesuje mnie np. czy jest możliwość wejścia do bunkrów na własną rękę (oczywiście mam świadomość, że jest to bardzo niebezpieczne), a jeśli tak, to czy możecie podać wskazówki gdzie jest takie wejście?
Total posts: 1
Joined: 11 years ago
Posted 12:53 2011-02-01

Witam,

osobiście polecam Ciechocinek:) Piękne widoki, miła atmosfera a do tego pełen relaks w uzdrowisku. Osobiście mogę polecić fajny hotelik:) pokoje ciechocinek plzawsze znajdziesz to miejsce:) Pozdrawiam i życzę miłych wypadów.

Total posts: 4
Joined: 11 years ago
Posted 13:41 2011-02-16

Dzięki Kasiu za info mam zamiar się w ten weekend wybrać więc pewnie odwidzę ten hotel

Total posts: 1
Joined: 8 years ago
Posted 20:51 2013-10-29

Wątek trochę zmienił wydźwięk ;P to może z tego skorzystam, dziewczyny była któraś z was w hotelu klimczok (szczyrk) www.klimczok.pl/ ? Zamierzam się tam wybrać z chłopakiem do SPA i zastanawiam się czy ich zabiegi są dobrze wykonywane itp. proszę o pomoc ;)

Total posts: 37
Joined: 4 years ago
Posted 21:19 2018-01-10

To wielka historia taki MRU w obecnej sytuacji ot kawał ciekawego obszaru jeszcze do końca nie zbadanego.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine