Eskapadowcy.pl
Search:
Butting goats on Poznań market square? How about Ethnographic Open-Air Museum of Miniatures in Pobiedziska? What else is a must to see in the area?
Total posts: 1
Joined: 7 years ago
Posted 09:39 2015-02-25

Kochani, szwendam się to tu i tam... i napotkałam na niewielką i bardzo przytulną miejscowość Pszczew ( na skraju województw lubuskiego i wielkopolskiego ). Największe wrażenie wywarł na mnie Ośrodek o nazwie Jeziorak. Doskonała lokalizacja przy czystym jeziorze, teren zagospodarowany z rozmysłem, plac zabaw dla dzieci, boisko ale najważnieje, że jest tam nowy sprzęt wodny typu kajaki, rowery ( o wymyślnych kształtach ). Mają również mini ZOO :-). O jedzeniu już nie wspomnę...typowe smaczne i domowe jadło. Ośrodek adresowany dla rodzin z dziećmi i grzybiarzy. Wracam tam ponownie. :-)

A to link do ośrodka: www.agro-wypoczynek.com.pl

Total posts: 37
Joined: 4 years ago
Posted 21:17 2018-01-10

Tak mąż mi mówił że z kolegami tam jezdźili na ryby ,ale od pewnego czasu mówi że nie ma tam już ryb.

Total posts: 8
Joined: 7 years ago
Posted 09:27 2018-08-07

Jak ktoś wybiera się do Pszczewa, czy też będzie w tamtej okolicy, to na obiad koniecznie niech zajedzie do restauracji Picaro Pod Strzechą - picaropodstrzecha.pl/ - w pobliskim Łagowie. Świetne menu, polecam :)

Total posts: 1
Joined: 3 years ago
Posted 20:59 2018-10-03

Byliśmy raz z mężem koło pszczewa, stary nienormalny kupił dzieciakowi jakieś linki do skakania i się potłukł porządnie. W Kaliszu w Kids Clinic zrobili mu badanie usg stawu biodrowego http://www.kidsclinic.pl i z biegiem czasu jakoś chłopaka poskładaliśmy. Od tamtego czasu ma jakiś dziwny uraz i nawet przy głupi płotek boi się przeskoczyć. Pewnie przestraszył się jak mu groziłam że pewnego dnia trafi do chirurga dziecięcego a potem do fizjoterapeuty. Dzieci są strasznie dziwne czasami.

Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine