Eskapadowcy.pl
Search:
Great Lakes District is a paradise for sailors and water sports fans. Something for fishing lovers. Which spots mustn't be missed on your route?
« Previous Page  |   1   2   3    |  Next Page »
Total posts: 8
Joined: 4 years ago
Posted 19:33 2019-04-28

Ja sie zastanawiam na jakims gorami. Moze poratujecie jakas opinia... Po glowie chodza mi Bieszczady.

Total posts: 3
Joined: 3 years ago
Posted 19:49 2019-04-28

Pytanie jakie warto sobie zadac to w jaki sposob chcemy spedzic ten czas. Codziennosc moze byc czasami bardzo przytlaczajaca, a taki wyjazd potrafi bardzo pozytywnie wplynac na naszee samopoczucie. Nie ma chyba lepszego uczucia niz pozostawic ten caly ciezar poza nami. Wiele osob takze jezdzi w rozne miejsca w poszukiwaniu inspiracji. Moim zdaniem moga to byc przykladowo gory. Takie duze, piekne, otwarte przestrzenie kojarza mi sie z jednym .. z wolnoscia jakiej brakuje nam w zyciu. W gory warto takze jechac ze wzgledow zdrowotnych .. nie wiem czy wiecie ale gdy znajdujemy sie 1000 m n.p.m. to nasz organizm o wiele lepiej sie dotlenia. Spedzajac czas aktwynie w takich warunkach mozna tez zadbac o poprawienie swojej kondycji .. robi tak wielu zawodnikow startujacych w konkurencjach wytrzymalosciowych. Poza tym mozna na miejscu znalezc naprawde cala mase swietnych atrakcji takich jak bieszczadzka kolejka prowadzaca przez malownicze krajobrazy - https://bieszczady.land/przewodnik/bieszczadzka-kolejka-lesna/ Zainteresowani znajda w sieci nawet nagrania z tej trasy jednak przezyc to na wlasnej skorze to zupelnie cos innego :)

Total posts: 31
Joined: 3 years ago
Posted 22:29 2019-05-08

eDom said:

To prawda, Mazury to świetne miejsce

Zgadzam się w stu procentach :) Mazury to mój drugi dom i strasznie ubolewał, że nie mogłem być w tym roku na rozpoczęciu sezonu żeglarskiego. Żona miała pilny wyjazd służbowy i plany legły w gruzach. Nie ma nic straconego! Nastawiamy się na wakacje. Wiatr w żaglach to cudowne uczucie. Zabieramy zawsze mało bagażu, bo nocujemy na żaglówce trzy tygodnie. W tym roku postanowiłem, że zostawiam auto w domu i jedziemy busem. Też chcę odpocząć od jazdy autem. Kupiliśmy już bilety poprzez stronę dworzeconline.pl/info/promocje/tansze-bilety i czekamy na wyjazd :) Polecam wszystkim gorąco mazury :)

Total posts: 16
Joined: 8 years ago
Posted 18:25 2019-07-10

Też uważam, że Mazury, wiatr w żaglach i wieczorne ognisko to najwspanialsze wakacje. Jak tylko zaczynają kwitnąc lipy, muszę być na Mazurach. Bagaż dziś może być minimalny, ale nie może w nim zabraknąć czegoś skutecznego na kleszcze, bo mnożą się na Maurach bardziej niż turyści. Odkryłam praktyczny zestaw ratunkowy na kleszcze https://kickthetick.pl Zawiera spray zamrażający kleszcza przed usunięciem, przyrząd do usuwania kleszczy różnej wielkości i probówkę, żeby kleszcza dać do badania jakimi chorobami mógł nas zarazić.

Total posts: 1
Joined: 2 years ago
Posted 21:11 2019-07-11

Dla mnie Mazury to zbyt oklepane miejsce, jeziora są wszędzie, o wiele bardziej wolę Bałtyk, tutaj znalazłem fajną ofertę [url=https://www.lido-gdansk.pl]https://www.lido-gdansk.pl/[/url]/ na spędzenie wakacji, czytałem sporo komentarzy pozytywnych na temat tego miejsca i chyba się zdecyduje, zależy mi na bezpośrednim sąsiedztwie z plażą a widziałem że tutaj tak jest.

« Previous Page  |   1   2   3    |  Next Page »
Ledger Nano X - The secure hardware wallet
Ledger Nano X - The secure hardware wallet

* Eskapadowcy.pl Portal is not responsible for content posted by users. Published content are property of their respective authors. Inappropriate Content.Instant SSL Certificate Secure Site

Zgłoś sugestię
  • Facebook
  • Nasza Klasa
  • Google+
  • Twitter
  • YouTube
  • Blip
  • Flaker
  • GoldenLine